top of page

E-bike tým DEHET     

Jak už psal Karlííík v jiné sekci našich stránek, věk deheťáků stále roste, pohybová aktivita stále klesá, tak jsem se rozhodl rozšířit naše aktivity o cyklistiku, konkrétně o cyklistiku na elektrokolech. Samozřejmě není to podmínkou účastnit se akcí na elektrokole. Například Kubí zatím o tom nechce ani slyšet a chce zůstat věrnej svému horákovi.

Nicméně s elektrokolem můžeme ve volných chvílích provětrat hlavu na výletě, aniž by jsme vypustili duši. Udření, splavení a na pokraji sil si asi krásy okolí moc neužijeme. Můžeme se kochat a projet si místa, na která by jsme se bez tohoto prostředku třeba ani nevydali. Pokud nám nejde o výkon, ale o výhled a pohodu, elektrokolo je skvělá záležitost. Šlapat můžeme tolik, kolik zvládneme, a když to začne drhnout – elektromotor pomůže.

Je jasný, že nákup tohoto dopravního prostředku nám citelně zasáhne rodinné rozpočty, ale dá se to prozatím řešit kolem z půjčovny a až tě to chytne půjdeš do toho hrudí.

Takže kdo si to chce aspoň zkusit může se za mnou zastavit na Vísce a já mu kolo pod mým bedlivým dohledem půjčím. Jinak vidíte tady dres, který už mám ve výrobě a budu v něm brzo brázdit cyklostezky. Vždycky se dá zadat do výroby a jak doufám nositelů tohoto dresu bude přibývat.

A tady můžete začít: Sportovna, Nevix, Koloshop

     

     

 

© design by Prknička and Karlííík 2023

bottom of page