top of page

V sobotu 23. července se v areálu prunéřovského autokempu uskutečnil již IV. ročník turnaje v beach volejbale, čímž se pomalu, ale jistě stává, Dehetem pořádaný Beachák na Průňáku, tradicí. Letos se turnaje zúčastnil rekordní počet 16, většinou smíšených, týmů. Souboje tak začaly již v brzkých ranních hodinách a vítězný tým My3, ve složení Denisa Hendrychová, Daniel Hendrych a Michal Havlíček, se musel nad sítí co činit, aby nakonec potvrdil, že nebyl pasován do role jednoho z favoritů náhodou.

 

V nádherném finále nakonec porazili Cundy (Naďa Šulcová, Nikola Váková a Honza Mertlík) 22:20 a 21:17. Bronz si odnesl loňský vítěz Masuma. Organizátoři rozdali i individuální ocenění pro nejlepšího hráče – Honza Mertlík, nejlepší hráčku – Nikola Váková a také sošku za nejhezčí volejbalovou akci, kterou si za neskutečný blok dvoumetrového hráče, odnesla Lucka Smolková. Sportovních individualit se po písku prohánělo tolik, že výběr těch nejlepších byl z celého turnaje ten nejtvrdší oříšek.

 

Velké poděkování patří autokempu Prunéřov za skvělé zázemí a zajištění pitného režimu pro všechny sportovce, šedé eminenci prezidentovi Dehetu Mario Cobrettimu, že tam byl, Zbynďovi Kopencovi, který z empiru, jako rozhodčí, dohlížel nad dodržováním pravidel, panu Terešákovi za sponzorský dar, na kterém si všichni zúčastnění pochutnali a v neposlední řadě Brůčkovi, že poslal pěkné počasí.
 

 

© design by Prknička and Karlííík 2023

bottom of page