Kategorie


» 2014 Vánoční turnaj
2.ročník vánočního turnaje

20.12.2014

Ještě než jsme v Kauflandu koupili Vánoční makrelu a doma ozdobili stromeček, odběhli jsme si na turnaj, který pořádá kdo jiný než Jarda Mezera a kde jinde než v tělocvičně kadaňskýho gymplu.

Původní sliby manažera, že nás bude hodně vzaly za své velmi záhy. Naštěstí však přijel Vojsan, který to oběhá za nás za všechny, a tak se zbytek mančaftu mohl soustředit pouze na technické finesy a nemusel se zatěžovat myšlenkou jak pošetřit a rozvrhnout síly tak, aby neupadl v kóma.

Ačkoliv jsme první zápas obdrželi rychtu s Merkurem 0:5, což nás málem psychicky zlomilo, další utkání jsme již zvládli na výbornou a nakonec jsme z druhého místa postoupili do vyřazovacích bojů. V následné cca tříhodinové přestávce se udál nevídaný děj a troufám si tvrdit, že v historii Dehetu jde i o velkou premiéru, neboť žádný z hráčů se neodebral do hostince, ale naopak každý šel domů relaxovat tak, aby byl na následující boje přichystán v plné síle.

Při pohledu na sílu soupeřů ve skupině B jsme si nedávali velké šance a byli jsme smířeni s tím, že první kolo pavouka bude i naším posledním. Nakonec jsme se prokousali až do finále, kde jsme byli více než vyrovnaným soupeřem favorizovaného Santosu, se kterým jsme udrželi bezbrankový výsledek a o vítězi rozhodovaly až pokutové kopy. Tam nás však štěstěna opustila, když nejmenovaný player XY prudkým panenkovským dloubákem poslal rozhodující penaltu do náruče nevěřícího brankáře a my tak obsadili krásné druhé místo, které však je obrovským úspěchem.

pozn. za XY dosaď Maci

Sestava: Karlííík - Kubí, Hrubas - Maci, Vojsan, Bok

Základní skupina:

 

    Výsledek   Střelci
 DEHET   Merkur    0:5  
   Bruna Mlazice   2:0  2x Vojsan
   FC Torro   4:3  3x Bok, Vojsan
   Maxim Jirkov   1:0  Bok 

 

Vyřazovací fáze 1.kolo:

 

    Výsledek   Střelci
 Merkur  Žatec   4:0  
 DEHET   Chodov   3:0  2x Maci, Vojsan
 RS Okna  Maxim Jirkov   1:1 (2:3)  
 Santos  Bruna Mlazice   2:0  

 

 

Vyřazovací fáze 2.kolo:

 

    Výsledek   Střelci
 Merkur   Santos   0:2  
 DEHET  Maxim Jirkov   3:0  Bok, Hrubas, Karlííík

 

 

FINÁLE: 

DEHET - Santos  0:0 na penalty 2:3

 

 

 

 

MzM0M