Kategorie


» 2012 Elmar cup
Elmar cup

Na tento turnaj jsme zvolili přípravu v duchu 90.let minulého století, kdy jsme pravidelně hrávali ligové soutěže. Příprava spočívá v důkladném polití jazyků v předvečer turnaje a uložení se ke spánku v pozdních nočních nebo brzkých ranních hodinách. Již na začátku turnaje jsme zjistili, že to v našem věku není ten správný model přípravy. Zvláště, když se v tělocvičně ráno objevil náš staronový hráč Šáma a na stvrzení opětovného přijetí do našich řad objednával v místním bufetu jednu rundu kořalky za druhou. Nálada byla sice výborná, ale výsledky byly žalostné.  Byli mezi námi i tací, kteří se během několika málo okamžiků dostali do stavu, v jakém byli před uložením ke spánku.

Pouze naše omladina přistoupila k turnaji zodpovědně. Po čtyřech zápasech toho měli chlapci plné zuby a s jejich skřípěním ukončili svou účast na turnaji. Zůstal pouze Adam a ten se stal naším nejlepším hráčem a střelcem na letošním Elmar cupu.

Vypíchnout zde musím pouze zápas se Šmoulama, který jsme vyhráli 3:0, jak se již na tomto turnaji stalo tradicí. Celý tým podal heroický výkon a zadařilo se i Kamilovi, který v ostatních zápasech neoplýval jistotou a dal tím velikou naději Karlíííkovi na místo jedničky v týmu. Již v týdnu po turnaji probíhala v odborných kruzích šuškanda, že vrcholný management Šmoulů hodlá bojkotovat turnaje, kde by měl narazit na Dehet a účast ve skupině s námi je prý pro ně skupina smrti.

Dehet-Šmoulové

To co se nám povedlo to, byl závěrečný večírek. Při bouřlivém zpěvu známé písně K.Gotta  „C´est la vie“ jsme pojedli tataráky a popili nespočet piv. Rozcházeli jsme se nad ránem s dobrým pocite, že jsme zase pro propagaci našeho týmu udělali kus poctivé práce.

 

Výsledky:

Kopačka-DEHET  3:1 střelci: Kubí


 

Fan klub-DEHET  4:3 střelci: Pepíček, Bok, Lojza

 

Veteráni-DEHET  5:0

 

Empel-DEHET  3:1 střelci: Adam

 

Šmoulové-DEHET  0:3 střelci: Adam 2x, Šáma

 

Elmar-DEHET  3:0

 

Petrom-DEHET  4:0


 

 

OTkyZ