Kategorie

» 2012 Memoriál A.Ozaňáka
Memoriál A.Ozaňáka 2012

Dne 25.8. se Dehet zůčastnil 6.ročníku memoriálu Antonína Ozaňáka, který uspořádal Jarda Mezera. Po prvotním zklamání, kdy jsme byli nalákáni na to, že se turnaj uskuteční v nové kadaňské hale a rozhodnutím organizátora byl turnaj přesunut do tělocvičny gymplu, se manager Maci rozhodl, že turnaj pojme jako nominační na vyvrcholení letošní sezóny, kterým je náš turnaj o Dehet sud. Největším Dehetím hvězdám tudíž naordinoval volno, aby se mohly věnovat svým rodinám, neboť hrozí, že po případném a očekávaném úspěchu na „Dehet sudu“ je jejich nejbližší minimálně tři dny neuvidí. Do sestavy tak povolal ty, kteří by ještě mohli mít šanci probojovat se do A-týmu. Sestava tedy byla následovná: Karlííík – Pepíček, Méňa, Baslík, Kubí – Maci, Hrubas. Jen pro upřesnění Pepíček nastoupil pouze na první dva zápasy, aby pomohl svými zkušenostmi k dobrému vstupu do turnaje a jelikož on má místo v sestavě jisté, tak po zaškolení mladých beků i on odešel odpočívat.

První utkání jsme překvapivě remizovali s Maximem Jirkov 1:1 a následně přejeli Fan Club Torro 6:2. Sláva nezkušeným borcům stoupla do hlavy a my již začali přemýšlet na jakou poličku dáme vybojovaný pohár, ale následující soupeř Foamglass nás vrátil zpátky na zem a po prohře 1:6 již nikdo nevěděl co má od nás vlastně čekat. Opět zaúřadoval pořadatel Jarda, který nám naordinoval 90ti minutovou přestávku a my pojali podezření, že turnaj losoval po karlovarsku. Největším nebezpečím pro nás bylo nejen zcepenění všech oudů, které bez pohybu začaly nebezpečně tuhnout, ale také studené pivo, které v bufetu čepoval Jardou najatý šenkýř.

Opět se ukázalo, že Dehet hraje nejlépe před zraky sličných fanynek. Hrubas když viděl, že morálka mužstva během nucené přestávky uvadá, povolal do hlediště velkou i malou Hrubasku a to se ukázalo jako rozhodující. Další utkání jsme již neztratili ani bod. Po povinném vítězství nad Pivexem 2:0 jsme připravili asi největší překvapení turnaje, když jsme porazili suveréně vystupující Mlazice od Mělníka 3:2 a nakonec vítězstvím nad SG Torro 2:1 korunovali své prvenství v turnaji. Hlavu managerovi zamotal především zkušený Hrubas, který vstřelil 5 gólů a pravděpodobně v áčku nahradí letos střelecky impotentního šutéra Lojzu.